• +90 212 577 00 34
  • info@adrenalinadv.com
  • Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 2NB21, Topkapı Zeytinburnu İstanbul

Hakkımızda

|| ADRENALİN REKLAM & MATBAA

Hakkımızda

Tecrübeli ve uzman kadromuzla reklam, matbaa ve kutu işlerinizde kalite ve güven ile her zaman yanınızdayız.

10 yılın üzerinde sektör tecrübesiyle Adrenalin Reklam tüm reklam ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş olup, asıl yeteneğimiz olan fantazi mukavva kutu konusunda kalite ve maliyet unsurlarını göze alarak en ön sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Tamamen kendi üretimimiz olan Fantazi Mukavva Kutular uzun süre müşterinin gözü önünde kalması marka bilinirliğini artmasına vede tekrar satın alma eylemine girmesine yardımcı olur. Kaliteli ve gösterişli fantazi kutular sayesinde ürününüzün gerçek değerini ve hakettiği konumda yer almasını sağlamak Adrenalin Reklam olarak asıl amacımızdır.

İhracata yönelik imalatlarımız ilk ihracatımızdan bugüne yüzü aşkın projeyi başarıyla tamamlayıp ihracatını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşatmaktadır.

Yenilikçi teknolojinin sınırlarını zorlayarak arz ve talep odaklı, insan değerlerine ve müşteri memnuniyetine bağlı değişen sektör şartlarına ayak uydurup yenilikçi atılımlarda bulunan Adrenalin Reklam müşteri memnuniyeti ve ürün gamında ürün değerini ön plana çıkarmaktadır.

Hakkımızda