• +90 212 577 00 34
  • info@adrenalinadv.com
  • Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 2NB21, Topkapı Zeytinburnu İstanbul
KUTU

Adrenalin Reklam Kutu,

Kutu genellikle düz bir tabanı ve kapağı olan, çoğunlukla küp, kare, dikdörtgen veya prizma şeklinde üretilmiş kaplardır. Bununla birlikte gündelik kullanımda, çok farklı amaçlarla kullanılan, pek çok farklı geometrideki üründe adlandırma kolaylığı bakımından kutu olarak adlandırılır.

Kutular genel olarak Fantazi mukavva kutu, karton kutu ve mikro sıvama kutu olarak bölümlere ayrılır fakat bu bölümler kendi içlerinde de birçok bölüme ayrılarak çok zengin kutu profilini oluşturur, kutu ürünün kalitesini, durumunu, bakış açısını tamamen yansıtan dış giysisi, elbisesidir. Adrenalin Kutu her türlü kutu ihtiyacınızda sizlerin yanında ve hizmetindedir, fantazi kutudan mikro sıvama kutuya ve karton kutuya kadar her sektörde kullanılabilecek kutuları üretir ve kullanımınıza sunarız.

Kutu Baskı Teknikleri Nelerdir?

Kutulara ofset, serigrafi ve varak baskı yapılabilmektedir. Varak baskılar özellikle altın, gümüş, siyah, beyaz ve bakır yaldız renkleri ile yapılır. Sıcak varak baskı sıvama karton kutular üzerinde en çok kullanılan baskı tekniğidir, herhangi bir varak yaldız rengi kullanmayarak, salt klişeyi kutunun üzerine basmak ile yapılan baskıya ise soğuk baskı tekniği denir. Soğuk baskı tekniğinde metal klişe kutu üzerinde renksiz olarak şeklini alır. Serigraf baskı ise yine müşterinin isteğine göre boya rengi oluşturularak yapılmaktadr. Ofset baskı özellikle kurumsal firmaların yüksek tirajlı işlerinde kullanılır. Firma, kurum ve kuruluşların kurumsal renkleri ofset baskı tekniği ile sorunsuz ve en kaliteli şekilde çözülmektedir.