• +90 212 577 00 34
  • info@adrenalinadv.com
  • Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 2NB21, Topkapı Zeytinburnu İstanbul

Broşür ve El İlanı

Broşür ve El İlanı

Adrenalin Reklam Broşür ve El İlanı,

Broşür, gerek sahip olduğu kadim geçmiş gerek güncellenebilir formatı sayesinde reklam ve tanıtım hizmetlerinin vazgeçilmez materyalidir. Broşür, sözlükte çok az sayfalı kitap ya da kitapçık olarak tanımlanır. Sözlük anlamından ziyade reklamcılık alanındaki anlamına baktığımızda ise broşürü kısaca tanımlamak pek mümkün değil. Zira bu az sayfalı kitap ya da kitapçıklar sayesinde çok uzun yıllardır insanlar yeni işlerini tanıtma, mevcut işlerini büyütme, marka bilinirliklerini artırma gibi pek çok önemli icraatı gerçekleştirdi.

Ürünlerini ve verdiği hizmetleri tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha ekonomik ve pratik bir reklam materyalidir. Broşür, firmanızın daha profesyonel ve uzman görünmesine katkıda bulunur. Ayrıca ürünlerinizin daha aktif bir şekilde tanıtılabilmesi için de yardımcı olur. Broşür tasarlatmakta ve dağıtmaktaki amaç, ürün hakkında daha doğru ve net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir.

El ilanı, çoğunlukla kalabalık bölgelerde dağıtılan bir basılı reklam malzemesidir. Bir işletmenin tanıtımını yapmak, bir kampanyayı haber vermek, eleman aramak, bir örgüt ya da siyasî partinin propagandasını yapmak, etkinlikleri duyurmak amaçlı dağıtılabilir.

El İlanı ; genellikle halka açık alanlarda dağıtılma amaçlı basılan ve yayınlanan en ekonomik reklam araçlarının başında gelmektedir. El ilanının en belirgin özelliği; broşürden farklı olarak ayrıntıya girmeden direk verilmek istenen bilgiyi görsellerle destekleyerek en basit ve anlaşır formda sunuyor olmasıdır. Kısacası el ilanı; ayrıntılara takılmadan; direk olarak verilmek istenilen bilgiyi, hedef kitleye taşıyan en ekonomik matbaa ürünlerinden biridir.