• +90 212 577 00 34
  • info@adrenalinadv.com
  • Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi 2NB21, Topkapı Zeytinburnu İstanbul

Kartvizit

Kartvizit

Adrenalin Reklam Kartvizit

Kartvizitlerimiz, gerek şahsi ve çalışan tanıtımımız, gerek firma şirket tanıtımımız, gerekse ürün tanıtımımız için az yer kaplayan fakat çok işlevli tanıtım materyalleridir. Kartvizitler günümüzde birçok değişik şekillerde üretilebiliyor, çok uygun fiyata kartvizit bastırabileceğiniz gibi çok kaliteli ve profesyonel kartvizitler ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Kartvizitlerde kullanılan kağıttan, baskı teknolojisine kadar birçok alternatif bulunuyor, bunun yanında selefon, kısmi lak, gofre gibi birçok alternatifte mevcut. Kağıt seçiminde yine çok fazla alternatifimiz var kuşe kağıttan, amerikan bristole, japon bristolden pilike (kadife selefon) kağıda kadar maliyeti değiştiren çok fazla etken bulunmakta.

Kartvizit tamamen tercih üzerine üretilebiliyor, bazı firmalar çok önemli değil kartvizitim olsun derken bazı firmalar itibarımızdır en iyisi olsun diyebiliyor, bu durumda da maliyet 10 hatta 20 katına bile çıkabiliyor, tamamen tercih meselesi, Adrenalin Reklam olarak kartvizitlerinizi size özel özgün tasarlıyor ve en son teknoloji ile hayalinize en yakın kartı üretebiliyoruz.

Kutu, fantazi mukavva sıvama kutu sektöründe öncü firmalar arasında olmamız sebebiyle kartvizitlerinizdede çok fazla detay ve özellik ekleyebiliyor, el işçiliği gereken sıvama gibi işlemlerde en kaliteli hizmeti sunuyoruz.